Menu
Your Cart
Rulman Mağazasına Hoş Geldiniz. Rulman - Güç Aktarım Ürünlerimiz için Online Alışveriş yapabilirsiniz. Tel: +90 232 449 8877 

Hakkımızda

İzmir’de kurulmuş olan Sena Rulman, dünya devi SKF ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

SKF markasının kalitesini Sena Rulman firmamızın hizmet kalitesi ile birleşerek müşterilerimize her zaman çözüm odaklı ve sorunsuz hizmet sunmayı hedefliyoruz. İzmir Rulman Sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalar arasından kaliteli hizmet ve müşteri odaklı yaklaşım tarzımız ile sıyrılarak her zaman sektörde öncü olmayı kendimize görev olarak tanımlıyoruz.

Firmamız  SKF İzmir Bayisi olarak hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sektörümüzde yenilikleri takip etmek, kaliteli ve müşteri odaklı eş zamanlı hizmet politikasıyla otoriterliğimizi sürdürebilmek.

Misyonumuz

Sektörümüzde lider kuruluş olmak, müşterilerimiz için en kaliteli ürünü en iyi fiyata sunmak, hızlı servis ile yarıda kalan üretimin aksamadan devamını sağlamaktır. İşletmemiz ülkemiz yerli üreticilerini desteklemekte ve bu doğrultuda rekabet güçlerini artırabilmek için rulman sektöründe en iyi fiyat ve kaliteli ürün ile destek olabilmeyi hedeflemektir.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası.